Bugun...



31. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası

Muğla'nın Marmaris ilçesinde düzenlenen yarışların ikinci günü tamamlandı

facebook-paylas
Tarih: 28-10-2020 01:00

31. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası

MUĞLA (AA) - Muğla'nın Marmaris ilçesinde düzenlenen 31. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası'nın ikinci gününde, planlanan yarışlar rüzgarın azlığı nedeniyle öğleden sonra gerçekleştirildi.

Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MIYC) tarafından Marmaris Körfezi ve açık denizde gerçekleştirilen yarışlara Türkiye, Rusya, Ukrayna, Belarus, Estonya, Kazakistan, ABD, Bulgaristan, Letonya, Hollanda ve Romanya'dan 102 yelkenli yat ile 820 sporcu katılıyor.

İkinci gün yarışlarında Netsel Marina'dan sırayla ayrılarak körfeze ve açık denize çıkan yatlar, yarışmak için uzun süre rüzgarı bekledi.

Koy dışında yarışan IRC Division sınıfı yatlar, rüzgar azlığından dolayı 3 saat bekledikten sonra start aldı.

Koy içinde de yaklaşık 4 saat uygun rüzgar bekleyen IRCCHR Division sınıfı yatlar dün gerçekleştiremedikleri 2. ve 3. yarışları tamamladı. İki yarış yapan yelkenciler yatlarını, önceden yerleştirilmiş şamandıraların etrafından dolaştırarak bitiş noktasına ulaşmaya çalıştı.

Körfezde yarışan yatlar balonlarını açarak yarıştığı sırada görsel şölen oluşturdu. Kıyıdan vatandaşlar ve tatilciler cep telefonlarıyla çekim yaptı.

Yelkenli yatların iki ayrı grup ve 9 sınıfta mücadele ettiği yarışlarda dereceye giren sporculara, ödülleri Netsel Marina'da bulunan kulüp bahçesinde salgın kuralları çerçevesinde teslim edildi.

31. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası, 30 Ekim Cuma günü yapılacak klasik etap yarışlarıyla sona erecek.

Organizasyonun ikinci gününde gerçekleştirilen yarışlar ve sınıflarında ilk sırayı elde eden yatlar ve kaptanları şöyle:

2. Yarış (Netsel Marina)

IRCCHR1 Division: Kia Ora-Vinogradov Sergei (Rusya)

IRCCHR2 Division: Pandeia-Ovsiannikov Oleg (Rusya)

IRCCHR3 Division: Free Me-Nikolay Martynkou (Belarus)

IRCCHR4 Division: Çakıl-Evgeny Lapshov (Rusya)

3. Yarış (Marmaris Belediyesi)

IRC1 Division: Courrier Du Coeur-Andrey Arbuzov (Rusya)

IRC2 Division: Kasatka-Zhbankov Timofey (Rusya)

IRC3 Division: Imagine-Zafer Öznur (Türkiye)

IRC4 Division: Lettland-Igor Bukovskis (Letonya)

IRC5 Division: M2-Yury Troshin (Rusya)

IRCCHR1 Division: Kia Ora-Vinogradov Sergei (Rusya)

IRCCHR2 Division: Loreley-Viktor Zakharov (Rusya)

IRCCHR3 Division: Night&Day-Sebestian Leshchenko (Ukrayna)

IRCCHR4 Division: Selina-Dmitriy Narozhenko (Ukrayna)




Kaynak: Anadolu Ajansı




Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 9 7 0 2 19 3 23 +16
2 Galatasaray 10 6 2 2 16 7 20 +9
3 Fenerbahçe 10 6 2 2 20 13 20 +7
4 Beşiktaş 9 5 3 1 17 17 16 0
5 Kasımpaşa 10 4 3 3 13 10 15 +3
6 Gaziantep FK 10 3 1 6 15 13 15 +2
7 Fatih Karagümrük 10 3 2 5 17 11 14 +6
8 Göztepe 9 3 1 5 15 9 14 +6
9 Başakşehir FK 10 4 4 2 16 15 14 +1
10 Konyaspor 9 3 3 3 10 7 12 +3
11 Çaykur Rizespor 9 3 3 3 12 14 12 -2
12 Yeni Malatyaspor 9 3 3 3 10 12 12 -2
13 Hatayspor 7 3 1 3 7 9 12 -2
14 Trabzonspor 10 3 4 3 12 15 12 -3
15 Antalyaspor 10 2 4 4 11 16 10 -5
16 Sivasspor 9 2 4 3 8 11 9 -3
17 BB Erzurumspor 9 2 4 3 11 15 9 -4
18 Kayserispor 9 2 5 2 5 11 8 -6
19 Denizlispor 9 1 5 3 8 16 6 -8
20 Gençlerbirliği 9 1 6 2 6 16 5 -10
21 MKE Ankaragücü 8 0 6 2 7 15 2 -8
Takım O G M B A Y P AV
1 Altınordu 11 7 2 2 17 11 23 +6
2 Ankara Keçiörengücü 11 6 2 3 18 9 21 +9
3 Samsunspor 11 5 1 5 15 9 20 +6
4 Adana Demirspor 10 5 2 3 19 9 18 +10
5 İstanbulspor 10 5 2 3 17 9 18 +8
6 Tuzlaspor 10 5 2 3 17 16 18 +1
7 Altay 10 5 3 2 17 10 17 +7
8 Giresunspor 11 4 2 5 14 13 17 +1
9 Bursaspor 11 4 5 2 19 19 14 0
10 Balıkesirspor 11 4 5 2 12 15 14 -3
11 Akhisarspor 11 3 4 4 9 14 13 -5
12 Adanaspor 9 3 3 3 13 10 12 +3
13 Menemenspor 10 3 4 3 11 14 12 -3
14 Bandırmaspor 11 3 6 2 13 14 11 -1
15 Ümraniyespor 11 2 5 4 11 19 10 -8
16 Ankaraspor 11 2 7 2 7 17 8 -10
17 Boluspor 10 1 5 4 10 14 7 -4
18 Eskişehirspor 11 0 7 4 5 22 1 -17
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 13 10 2 1 33 11 31 +22
2 Turgutluspor 13 9 4 0 15 17 27 -2
3 Van Spor 13 7 2 4 20 13 25 +7
4 Sakaryaspor 12 6 2 4 18 13 22 +5
5 Serik Belediyespor 13 5 2 6 19 13 21 +6
6 Karacabey Belediyespor 13 6 4 3 18 12 21 +6
7 Kırşehir Belediyespor 12 6 3 3 15 9 21 +6
8 Etimesgut Belediyespor 13 5 4 4 15 12 19 +3
9 Tarsus İdman Yurdu 12 5 4 3 23 16 18 +7
10 Kırklarelispor 12 4 2 6 10 4 18 +6
11 1922 Konyaspor 13 5 6 2 17 12 17 +5
12 Pazarspor 10 5 4 1 19 17 16 +2
13 Bodrumspor 13 4 6 3 26 22 15 +4
14 Sivas Belediyespor 12 3 4 5 18 18 14 0
15 Kastamonuspor 13 3 7 3 12 21 12 -9
16 Mamak FK 12 3 7 2 10 25 11 -15
17 Pendikspor 12 3 8 1 14 18 10 -4
18 Elazığspor 12 4 7 1 14 21 10 -7
19 Bayburt Özel İdare Spor 10 3 7 0 8 17 9 -9
20 Kardemir Karabükspor 13 0 11 2 3 36 1 -33
Takım O G M B A Y P AV
1 Diyarbekirspor 12 9 1 2 16 5 29 +11
2 1928 Bucaspor 12 8 2 2 23 9 26 +14
3 Fatsa Belediyespor 12 6 3 3 12 9 21 +3
4 Edirnespor 12 6 4 2 18 15 20 +3
5 Ofspor 11 5 2 4 18 14 19 +4
6 Arnavutköy Belediye 11 5 3 3 11 9 18 +2
7 Yeşilyurt Belediyespor 12 5 5 2 16 11 17 +5
8 Belediye Derincespor 12 4 3 5 15 11 17 +4
9 Artvin Hopaspor 12 5 6 1 19 24 16 -5
10 Nevşehir Belediyespor 12 4 6 2 12 13 14 -1
11 Çankaya FK 10 4 5 1 9 11 13 -2
12 Payasspor 12 3 6 3 14 17 12 -3
13 Kızılcabölükspor 12 3 6 3 15 20 12 -5
14 1877 Alemdağspor 12 3 6 3 15 23 12 -8
15 Antalya Kemerspor 12 1 7 4 11 22 7 -11
16 Manisaspor 12 1 7 4 8 19 7 -11
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 04/12/2020 Beşiktaş vs Kasımpaşa
 05/12/2020 Gençlerbirliği vs Alanyaspor
 05/12/2020 Göztepe vs Kayserispor
 05/12/2020 Konyaspor vs BB Erzurumspor
 05/12/2020 Yeni Malatyaspor vs Başakşehir FK
 05/12/2020 Galatasaray vs Hatayspor
 06/12/2020 Fatih Karagümrük vs Çaykur Rizespor
 06/12/2020 Antalyaspor vs MKE Ankaragücü
 06/12/2020 Denizlispor vs Fenerbahçe
 07/12/2020 Trabzonspor vs Sivasspor
 09/12/2020 Hatayspor - BB Erzurumspor BB Erzurumspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Hatayspor yenilmez
 09/12/2020 Göztepe - Alanyaspor Alanyaspor ligdeki son 9 maçında hiç kaybetmedi  Alanyaspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 04/12/2020 Tuzlaspor vs İstanbulspor
 04/12/2020 Bursaspor vs Ümraniyespor
 05/12/2020 Giresunspor vs Eskişehirspor
 05/12/2020 Boluspor vs Altay
 05/12/2020 Menemenspor vs Bandırmaspor
 05/12/2020 Balıkesirspor vs Samsunspor
 06/12/2020 Altınordu vs Ankara Keçiörengücü
 06/12/2020 Adana Demirspor vs Akhisarspor
 08/12/2020 Bandırmaspor vs Bursaspor
 09/12/2020 Adana Demirspor - Altınordu Adana Demirspor ligde evindeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Adana Demirspor yenilmez
 09/12/2020 Adana Demirspor - Altınordu Altınordu ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Altınordu yenilmez
 10/12/2020 Ümraniyespor - Boluspor Ümraniyespor ligde evindeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Boluspor yenilmez
 10/12/2020 Ümraniyespor - Boluspor Boluspor ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kazanamadı  Ümraniyespor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 09/12/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Sakaryaspor
 09/12/2020 Elazığspor vs Karacabey Belediyespor
 09/12/2020 Etimesgut Belediyespor vs Tarsus İdman Yurdu
 09/12/2020 Kardemir Karabükspor vs Van Spor
 09/12/2020 Kastamonuspor vs Eyüpspor
 09/12/2020 Mamak FK vs Kırşehir Belediyespor
 09/12/2020 Pendikspor vs Bodrumspor
 09/12/2020 Serik Belediyespor vs Pazarspor
 09/12/2020 Sivas Belediyespor vs 1922 Konyaspor
 09/12/2020 Turgutluspor vs Kırklarelispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 06/12/2020 Çankaya FK vs Ofspor
 10/12/2020 Fatsa Belediyespor vs 1928 Bucaspor
 10/12/2020 Antalya Kemerspor vs Arnavutköy Belediye
 10/12/2020 Çankaya FK vs 1877 Alemdağspor
 10/12/2020 Diyarbekirspor vs Payasspor
 10/12/2020 Edirnespor vs Manisaspor
 10/12/2020 Kızılcabölükspor vs Nevşehir Belediyespor
 10/12/2020 Ofspor vs Belediye Derincespor
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
Henüz anket oluşturulmamış.
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI