Bugun...ÖZHASEKİ İDDİALARA CEVAP VERDİ

“GÜNEŞLİ’DE İMAR HAREKETİ YAPMADIM”

facebook-paylas
Tarih: 03-03-2021 20:33

ÖZHASEKİ İDDİALARA CEVAP VERDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki yazılı bir açıklama yaparak CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Kocasinan Güneşli Mahallesi’nde yaptığını iddia ettiği imar çalışmaları ile ilgili şahsına yönelttiği suçlamalara cevap vererek  “Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığım döneminde Kocasinan Güneşli Mahallesi’nde herhangi bir imar hareketi (imara açma, plan tadilatı, yapılaşma) kesinlikle yapılmamıştır” ifadesini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Kocasinan Güneşli Mahallesi’nde yaptığını iddia ettiği imar çalışmalarına yanıt verdi.

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın yalanı bir huy haline getirdiğini ve yalan söyleme konusunda Genel Başkanın Kılıçdaroğlu’na benzediğini vurgulayan Özhaseki, “Bazı basın yayın organlarında çıkan CHP’nin kiralık milletvekili Çetin Arık’ın huy haline getirdiği yeni bir yalanı ile yine karşı karşıyayız. Demek ki üzüm üzüme bakarak kararmış, Genel Başkanları ile benzerlikleri takdire şayan.CHP’nin kiralık milletvekili Çetin Arık’ın Güneşli Mahallesi’yle ilgili şahsıma yönelttiği ifadeler tamamıyla yalan ve iftiradan ibarettir. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığım döneminde Kocasinan Güneşli Mahallesi’nde herhangi bir imar hareketi (imara açma, plan tadilatı, yapılaşma) kesinlikle yapılmamıştır. Konuyla ilgili açıklamayı; Kayseri Büyükşehir Belediyesi ilgili basın-yayın kuruluşlarına göndermiştir.” değerlendirmesinde bulunurken;  Kayseri Büyükşehir Belediyesince basın yayın kuruluşlarına gönderdiği açıklamada, “Sayın Mehmet Özhaseki’nin Belediye Başkanlığı döneminde alanın imara açılması söz konusu olmamıştır.” ifadelerini kullandı.

 Editör: Kayseri Havadis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KAYSERİ HABERLERİ Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI